טוען...

איך לבחור רהיטים

אחד הדברים שהכי חשובים לנו כשאנחנו מעצבים את הבית, הוא הרהיטים שנחליט להציב בו. זאת משום שיש להם תרומה מאוד משמעותית לסגנון העיצובי של הבית ובכל בחירה ברהיט מסוים ולא באחר – יש אמירה.

אם חשוב לכם שהאמירה שלכם תייחד אתכם מאחרים, חשוב שתבחרו רהיטים ש"מדברים" אחד עם השני מבחינת הסגנון ומשתלבים בצורה מושלמת בסגנון העיצובי של הבית כולו.

אנחנו בליאור שמר רהיטים מציעים לכם שלל אפשרויות עיצוביות, שיאפשרו לכם לבחור מתוכן את אותם רהיטים שמתאימים בדיוק לסגנון שלכם.

ארונות עילאיים - ליאור שמר ריהוט

רהיטים שעושים את ההבדל

הדברים שאליהם כדאי לשים לב כשבוחרים ריהוט:

החברה המייצרת – חשוב מאוד לדעת שאתם רוכשים מוצרים של חברה  או חנות רהיטים שיש מאחוריה שנים רבות של ייצור רהיטים וששמה הולך לפניה כחברה טובה ואמינה. אחרי הכול, בעולם ייצור הרהיטים יש הרבה מאוד חברות שלא מצליחות להמריא, ואנשים שמזמינים מהם רהיטים מוצאים את עצמם רודפים אחרי בעליהן ובעצם – רודפים אחרי הרוח. לכן, מומלץ מאוד לבצע סקר שוק ולקבל כמה שיותר מידע אודות החברה, כדי לדעת שאתם עושים עסקים עם חברה טובה.

איכות החומרים – כשאתם רוכשים ריהוט אתם בוודאי רוצים ליהנות ממנו לאורך זמן. לכן, חשוב לוודא שהוא מיוצר מחומרים איכותיים ועמידים, ולברר את כל המידע לגבי התחזוקה הנכונה שלהם.

הסגנון העיצובי – כמובן שסגנון הוא שאלה של טעם, אבל אם בחרתם רהיט בסגנון מסוים, מומלץ שכל הרהיטים שאמורים לדור עמו בכפיפה אחת – יהיו מעוצבים באותו סגנון. חוסר הקפדה על הפרט הזה עלול לגרום לכך שהחדר ייראה כאילו הורכב טלאים-טלאים, וממש לא כמו שדמיינתם.

האחריות – חשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים תעודת אחריותבעבור כל אחד מאותם רהיטים שבחרתם. כך תוכלו להיות בטוחים שבכל מקרה של בעיה יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל שירות. הקפידו שיהיה ברשותכם מספר הטלפון של החברה או של שירות הלקוחות שלה, על מנת שבמידת הצורך תוכלו לבצע את הפנייה כמה שיותר מהר, מבלי לבזבז זמן על איתור מספרי טלפון ועל שיחות שלא מניבות תוצאות.

המחיר – כמובן שמחיר הוא שיקול מרכזי בבחירת רהיטים, אבל חשוב לזכור, כי לפעמים הזול יהיה דווקא היקר יותר. זאת משום שהרבה פעמים רהיטים זולים יהיו כאלה שעשויים מחומרים לא איכותיים, ותמצאו את עצמכם מול ריהוט מתפרק תוך זמן קצר ביותר. לכן, עשו סקר שוק וחפשו את המוצרים הזולים יותר, אבל אל תתפשרו על האיכות.

 

 

רוני רבינו, מעצבת פנים