טוען...

ארונות אחסון לבית

יש הרבה סוגים של רהיטים המציעים פתרונות אחסון מתקדמים, ולכן לא תמיד קל לדבר על ארונות ולבחור את הפתרון המתאים.
ארונות הם חלק חשוב מאוד בעיצוב הבית, ויש להם תפקיד פונקציונלי ואסתטי. ארון משובח יכול לשנות לחלוטין את המראה של החלל, בעוד ארון שעשוי מחומרי גלם ברמה נמוכה עשוי לפגוע באיכות החיים.

א. ארונות קיר, ארונות נישה – אלו ארונות עבור מי שמחפש פתרון לאחסון בנישה קיימת על פי מידה מדויקת ובהתאמה אישית. ארון נישה ניתן לתכנן עם אפשרויות אחסון מגוונות בתוכו בו.

גישה נוחה לתכולת הארון
ארונות הזזה לחדרי ילדים

ב. ארונות הזזה – פתרון קלאסי נוסף לאחסון. היתרון המשמעותי של ארונות הזזה טמון בניצול החלל . ארון הזזה תופס פחות מקום כאשר אין צורך בפתיחת דלתות וניתן למקם פריט ריהוט בסמוך לו מבלי שיפריע. ארון הזזה מקנה מראה מודרני ונקי הם נאים למראה ומאפשרים בניית דלתות מחומרי גלם שונים כמו זכוכית המקנה לחדר מראה אסתטי וממוקצע שמשדרג את על עיצוב החדר.

ארון קיר בהתאמה אישית
ארונות קיר - ליאור שמר
ג. ארונות עילאיים – אלו ארונות אשר ברוב המקרים אינם מתאימים לאחסון בגדים יומיומי. אפשר להשתמש בהם לצורך אחסנת ארוכת טווח, כמו למשל בחדרי ארונות, מחסנים וכדומה.
היתרון הוא חיסכון במקום והחיסרון הוא נגישות מוגבלת.

.

ארונות עילאיים - ליאור שמר ריהוט
למרתף או עליית גג
ד. ארון דלתות – אי אפשר לדבר על ארונות מבלי להזכיר את ארון הדלתות הקלאסי. זהו ארון המגיע בגדלים שונים בהתאם לצרכי הלקוח. הארון הפופולארי ביותר בישראל הוא ארון של 4 דלתות, אולם יש גם ארונות קטנים יותר עם 2-3 דלתות, וארונות גדולים עם 6 דלתות ומעלה. היתרון של הארון הוא נוחות בשימוש ופירוק והרכבה מחדש במקרה שעוברים דירה ומבקשים לקחת אותו.
ארון דלתות עם שידה
ארון דלתות לבגדים

ארון יכול להיות פריט ריהוט משעמם ומי שרוצה ליהנות מעיצוב מושלם  צריך להתייחס לכל הפרטים הנדרשים בעיצוב הארון. נראות הארון יכולה להשפיע על כל האווירה בחדר.

תכנון ארון לפרטים יכולים להפוך את החיים לנוחים יותר. לכן, יש לדעת מהם הצרכים לפני רכישת הארון. וחשוב לזכור, המרכיב העיקרי שיכול לקבוע איזה ארון תרכשו הוא מיקום הארון עצמו, מהו גודל החדר ומהם פריטי הריהוט הקיימים בו ולא תמיד רק המחיר.

כאשר אתם מגיעים להזמין ארון הצטיידו עם נתונים אלה על מנת לבחור נכון.

רוני רבינו, מעצבת פנים