טוען...

היתרונות שבבחירת רהיטים בהתאמה אישית

לא מצליחים לבחור מהמבחר הקיים? לנו יש פתרון בשבילכם

מי לא מכיר את המסע המייגע אל עבר הריהוט המושלם לבית. אתם יכולים לשוטט בכל החנויות, הגדולות והקטנות שמציעים לכם מגוון רחב של רהיטים ואתם תפסלו את כולם, כי נדמה שכולם נראים אותו דבר. אז ישנם אנשים שמחליטים להתפשר ולא לשבור את הראש יותר מידי בגישה של "זה מה שיש, המחיר אטרקטיבי" ורוכשים מבלי לחשוב פעמיים.

אותם אנשים לא מייחסים לעיצוב משקל חשוב כל כך, אך הם מגלים את החשיבות בבחירה נכונה רק כאשר הרהיט מגיע לבית והנוחות שלהם מותאמת לרהיט ולא ההפך. אז אם אתם לא מסוג האנשים שמתפשרים בקלות ואתם חייבים שרהיט מסוים יתאים בצורה מדויקת לפינה בבית, ריהוט בהתאמה אישית נועד בשבילכם.

ניתן לעצב את הרהיטים ולהזמין אותם על פי דרישה עד לפרטים הכי קטנים.

ריהוט בהתאמה אישית: איך זה עובד

כשאתם רוצים ריהוט שיתאים בדיוק למידות מסוימות ובעיצוב עליו חלמתם, ישנם נגרים וחברות רהיטים שיעזרו לכם להגשים את החלום. בדרך כלל מדובר על רהיטים שיעלו מעט יותר מהרהיטים שמייצרים באופן כמותי, אך ההפרש הוא קטן וההשקעה שלכם תהיה שווה.

ראשית,  עיצוב הרהיט מתחיל מההיכרות אתכם, לא משנה באיזה חדר מדובר, חשוב שהצרכים כמו גם את ההרגלים שלכם יהיו ברורים, כדי שאפשר יהיה לתכנן את הרהיט בצורה מדויקת ונכונה.  תוכלו לתכנן איזה רהיט שתרצו לאיזו מטרה ואפילו להמציא את צורתו.  כמובן שתוכלו גם להשפיע על החומרים והצבעים מהם ייבנה הרהיט. ניתן אפילו לשלב חומרים כמו זכוכיות, שיש או קוריאן, עץ מלא (בוצ'ר).

ריהוט בהתאמה אישית

בחירת העיצוב

אם יש משהו אחד שמושך אנשים לכיוון רהיטים בהתאמה אישית הוא העיצוב האישי המותאם לדרישות שלכם. אפשר לשים סוף לטיולים המיותרים בין הקטלוגים ואולמות התצוגה, אם אתם חושבים שפשוט אין משהו שקולע לטעם או לעיצוב הספציפי שאתם רוצים.

בריהוט בהתאמה אישית תוכלו לשבת עם מעצב מקצועי ולהתאים כל פרט וכל קו ברהיט שלכם כמו שאתם רוצים בלי הגבלה כלל, כך שלא רק שתקבלו את הרהיט היפה ביותר אלא גם את הרהיט הפונקציונלי והנוח ביותר עבורכם.

רוני רבינו, מעצבת פנים