טוען...

יתרונות הקוריאן

החלטתם לחדש ולרענן את המטבח כדי להזרים אל הבית אנרגיה חדשה. חברים טובים המליצו לכם על שילוב של קוריאן במטבח, אך אתם לא בדיוק הבנתם מה הם רוצים מכם ?
מאמר זה יתייחס ליתרונותיו המרכזיים ולתכונותיו של הקוריאן, על מנת שתוכלו להחליט באופן מושכל איזה משטח עבודה הכי מתאים למטבח החלומות שאתם מתכננים לבית.
כל היתרונות של הקוריאן - ליאור שמר ריהוט בע"מ

שילוב משטח קוריאן במטבח: יתרונות מרכזיים

הקוריאן הוא משטח אקרילי קשיח המשמש לציפוי משטחי עבודה במטבחים ובחדרי רחצה.

על אף שבעבר, השימוש בקוריאן נעשה בעיקר לציפוי משטחי עבודה במטבחים תעשיתיים או במעבדות גדולות, בשנים האחרונות הוא נכנס יותר ויותר אל תחום העיצוב הביתי, זאת בזכות יתרונותיו הרבים:

  • משטחי הקוריאן הם עמידים ביותר, לא חדירים למים ולנוזלים אחרים, לא דוהים ולא נשרטים.מאחר שרמת השחיקה שלהם נמוכה, שילובם במטבח הביתי הוא אידיאלי, והוא מאפשר ליהנות ממטבח איכותי במשך עשרות שנים.
  • מבחינת תחזוקה, קל מאוד לנקות אותו, הוא לא מתלכלך מהר ולא מהווה "כר פורה" להיווצרות כתמים. רענון המראה של משטח הקוריאן הוא פשוט ביותר, והוא דורש תיאום מראש עם איש מקצוע המתמחה בכך, שילטש את המשטח בקלות באמצעות חומרים מיוחדים, ויחזיר לו את המראה הנוצץ והחדש שלו.
"קל לניקוי ועמיד במיוחד - משטח קוריאן לכיור"
  • מעבר לתכונות ולמאפיינים המרכזיים שלו, הקוריאן יחולל במטבח שלכם נפלאות מבחינה עיצובית. שילוב משטח קוריאן במטבח עולה בקנה אחד עם הטרנדים העיצוביים הפופולאריים והעכשוויים ביותר, כך שהוא מתאים מאוד לאלה שחשוב להם לעצב את הבית בהתאם לצו האופנה האחרון.
  • בנוסף, משטח הקוריאן יצור למטבח מראה היגייני, נקי, מודרני ומינימליסטי וניתן לשלב אותו כמעט בכל סגנון עיצובי של מטבח, יהא הקו העיצובי שלאורו הוא עוצב ככל שיהיה. הקוריאן ישתלב יופי במטבח שעוצב בקווים נקיים, כמו גם במטבח מודרני, במטבח קלאסי או במטבח כפרי.
ניתן לשילוב כמעט בכל מטבח

שילוב הקוריאן ברחבי הבית, לא רק במטבח

יש לציין, כי מיתרונותיו של הקוריאן אפשר ליהנות לא רק במטבח, כי אם גם בחדרי האמבטיה, כחיפוי לקיר, ואפילו בסלון. כיום, קיימים פריטי ריהוט רבים שמיוצרים מקוריאן, כמו שולחנות לסלון, פינות עבודה, שולחנות קפה צדדיים, דלפקים ועוד. כך שניתן להפיק מיתרונותיו של החומר למעשה בכל אחד מהחללים במרחב הביתי.

אם קריאת המאמר עוררה בכם חשק עז לשלב את הקוריאן במרחב הביתי, בין אם במטבח ובין אם באזורים אחרים בבית, פנו אל חברת ליאור שמר רהיטים, שהיא מהחברות המובילות בענף הרהיטים בישראל.

על מוצריה של החברה נמנים פריטי ריהוט ואביזרים לבית שיוצרו מקוריאן, ובזכות המבחר הרב, וההיצע המגוון שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה, תוכלו בקלות למצוא את מבוקשכם, כך שהבית יקבל בדיוק את הטוויסט העיצובי והלוק המרענן שלו הוא היה זקוק.

 

רוני רבינו, מעצבת פנים