טוען...

כיצד בוחרים ארון אמבטיה

הפיניש האחרון לחדר אמבטיה מושלם

לפעמים אנחנו לא שמים לב שישנן בחירות שיכולות להשליך המון על העיצוב שאנו רוצים לשדר במקום מסוים ואנחנו לא מייחסים להם חשיבות מספיקה. כשמעצבים את הבית צריך להתייחס למספר רב של קריטריונים, גם שיתאים לאווירה שאנחנו רוצים שתשרה בבית, גם לקבוע את הצבעים השולטים אבל בעיקר שיהיה נוח ופונקציונלי. כשאנחנו מגיעים לחדר האמבטיה אנחנו מבינים שבשטח קטן יחסית אנחנו צריכים להוציא את המקסימום שאפשר. התרשמות מארונות אמבטיה, אריחי חרסינה, כיורים וברזים יכולה להיות מייגעת אך צריך לבחור אותם בקפידה.

כיצד יש לבחור ארון אמבטיה?

ישנם שני אפשרויות בתחום. התרשמות מארונות אמבטיה רבים, בחירה של אחד ואז לסגנן את כל המקלחת או להיפך. לא משנה באיזו דרך אתם בוחרים, חשוב מאוד שתהיה התאמה בין הארון לבין העיצוב. אנשים רבים חושבים שארונות אמבטיה צריכים להתאים רק בצבע שלהם אך ממש לא רק על הצבע מדובר. ארון אמבטיה חייב להיות בעיצוב מתאים לסטייל של המקלחת שלכם. ישנן ארונות הזזה, יש ארונות שמשולבות בהם זכוכיות ויש ארונות קטנים לצד ארונות גדולים. כשאתם בוחרים ארון חשוב להתייחס לכל אלו ולהתאים אותו בצורה מקסימלית כך שאפילו בבחירת הצבע השולט בחדר האמבטיה, גם הגוון, קווי המתאר והעיטורים שעליו יתאימו.

שיהיה נוח וקל לשימוש

כשבוחרים פתרון אחסון לאמבטיה קל להסתכל רק על העיצוב ואפילו כשהוא נראה לנו מעט לא נוח אנחנו עוד יכולים להתפשר ולרכוש אותו. כאן יש טעות נפוצה של אנשים רבים ששוכחים שארון אמבטיה צריך להיות נוח ופשוט. אין צורך בדלתות ענקיות אם מדובר בחדר אמבטיה קטן, אין צורך במספר רב של מגירות ולא תמיד ארון מעוצב וגדול יתאים לנו, כנ"ל לגבי ארון קטן. תחשבו מה הפונקציות שאתם רוצים בארונות אמבטיה ומה יהיה הדבר הכי טוב עבורכם ושהקריטריון הזה תמיד יילקח בחשבון יחד עם הנראות.

עמידות הארון

פתרונות אחסון לאמבטיה יכולים לנוע במחירים של בין מאות שקלים ואפילו אלפי שקלים. הכול תלוי באיכות של הארון ובחומרים שמרכיבים אותו. אם אתם רוצים ארון עמיד לאורך שנים כדאי לכם לבדוק היטב מאילו חומרים עשויים הארון ומה טיב האיכות שלו.