טוען...

מיטות מתקפלות

מיטות מתקפלות
מרגישים שאין לכם מקום בבית? צריכים פתרונות זמינים לבית עם שטח מצומצם?

הרהיט שמאפשר חיסכון במקום בצורה הטובה ביותר הוא.. מיטה. מיטות מתקפלות יכולות להוות פתרון הולם: אתם יכולים גם לנוע בבית בחופשיות רבה יותר וגם לישון בשקט בלי להתפשר על האיכות או על גודל המיטה שמתאימה לכם.

מיטות שמתקפלות לכל מצב

המיטות המתקפלות של ליאור שמר מתאימות לכל צורך, מגיעות בכל מבנה שמתאים לכם ומאפשרות ניהול תקין של המרחב שלכם בדרך הטובה ביותר. הנה כמה סוגים של מיטות מתקפלות לצרכים שונים:

  • מיטה מתקפלת לספה – המיטה נוחה מאוד לדירות סטודנטים ואף לאירוח שכן ניתן להשתמש בה כספה או כמיטה, לפי הצורך. כך ניתן לחסוך במקום וגם להימנע מקניית שני רהיטים בנפרד.
  • ארון בגדים בשילוב מיטה – מיטה המתקפלת לתוך ארון בגדים הינה קומפקטית במיוחד, קלה מאוד לפתיחה וקיפול חזרה לתוך הארון. בנוסף לכך, היא לא נראית לעין ולא תופסת מקום כלל כשאין צורך בה. אנחנו מספקים לכם ארונות בגדים בשילוב מיטה בכל גודל ובעיצוב שמתאים לכם.
  • מיטה גבוהה בשילוב אחסון – גם המיטה הזאת מתקפלת לתוך ארון וההבדל הוא שהיא בגובה ולא נתמכת ברצפה. היתרון שלה הוא בכך שניתן גם להשאיר אותה פתוחה והיא תפריע פחות מאשר מיטה רגילה שאינה מתקפלת.
אצלנו ניתן למצוא מיטות מתקפלות מעוצבות מכל סוג, בכל גודל ולכל דרישה. המיטות שלנו איכותיות, נוחות מאוד לפתיחה ולקיפול ומאפשרות לכם נוחות מרבית, בדיוק כמו מיטה שאינה מתקפלת. בנוסף, ניתן להשיג גם מיטת קומתיים מתקפלת לממ"ד, המאפשרת לכם לישון בנוחות גם במקרי חירום.

מהן מיטות מתקפלות ומדוע הן פופלריות

מיטות מתקפלות המכונות גם מיטות קיר או מיטות מרפי, מהוות פתרון פרקטי, זמין,יפה ונוח. המיטות עונות על מגוון צרכים, כמו: ניצול של חללים קטנים בבית, אפשר להתאים אותן לפי מידות החלל, ניתנות לשילוב עם ארון ושטחי אחסון נוספים, כמעט ולא תופסות מקום, קלות לאחסנה והוצאה, פתרון לינה אידיאלי לאורחים מזדמנים, נוח מאוד לישון עליהן. הרכישה שלהן כדאית ומשתלמת ביותר, מה שהופך אותן כיום לפופולריות מאוד בקרב הציבור.

יתרונות מרכזיים

המוצר נכנס לשוק הישראלי רק בשנים האחרונות. כאמור, למיטות המתקפלות ישנן שלל יתרונות אשר הופכים אותן למוצר אטרקטיבי אצל לקוחות שאין באפשרותם לשפר את גודל הבית והם מחפשים פתרון חליפי לשטחי מגורים פנויים.

מיטות מתקפלות אפשר לעצב כיום בהזמנה אישית לפי מידות ספציפית, נגרות בהתאמה אישית על פי מידות החדר. כך אפשר בפשטות להתאים את המיטה לפי שטח החדר או החלל בבית אליו היא מיועדת ולחסוך לכם דאגות מיותרות.

כאשר שטח הבית מוגבל, מיטה מתקפלת מספקת פתרון עיצובי מושלם עבור חללים קטנים כמו: חדרי ילדים שמשמש למספר ילדים, חדרי עבודה או מיטה לעובד סיעודי בסמוך לחולה או איש מבוגר. היא תופסת מעט מקום, ניתן לסגור אותה בקלות, והכל תוך שמירה על מראה נקי שלא מסגיר שיש בחלל מיטה, ניתן לשלב בסמיכות ארון ושטחי אחסון נוספים.

בין אם מדובר על בני משפחה או חברים, כדאי תמיד שתהיה לכם מיטה מתקפלת לאירוח קל ונוח, אותה תוכלו לשלוף במהירות כאשר מגיעים ללון בביתכם אורחים מזדמנים או לשימוש אישי של יתר בני המשפחה. חשוב לציין, כי המיטות יכולות לשאת גם משקלים כבדים, כך שהן מתאימות עבור הרוב המכריע של האוכלוסייה.

מחיר המיטות משתלם, מאחר וזהו מוצר ייחודי, שימושי ועמיד שיחזיק אצלכם מעמד לשנים רבות ויספק לכם וליקירכם פתרון יעיל ונוח.

דגשים חשובים

כאשר אתם רוכשים מיטה מתקפלת חשוב מאוד להתאים אותה לצרכים המשפחתיים של הבית. חשוב למדוד את השטח בו תמוקם המיטה ולהתייחס לנתון בעת פתיחה.

ניתן לרכוש מיטה בהתאמה אישית שתענה על כל הצרכים, אופציות העיצוב הן מגוונות, כך שבכלל לא תרגישו שיש עוד מיטה בבית. בעת התכנון תנצלו את האפשרות לשלב שטחי אחסון בסמיכות למיטה. חשוב לדעת שניתן לסגור את המיטה עם השמיכה והכרית.

לסיכום

מיטות מתקפלות הן פתרון מושלם לאלה מכם שאוהבים לארח, למי מכם שגר בחלל קטן וזקוק לפתרון אחסון ועיצוב נגיש ובעיקר למי שמעריך שינה איכותית וטובה.

תמיד טוב שתהיה בבית מיטה נוספת, שנפתחת ונסגרת בשניות ומאפשרת לכם לשמור על ספונטניות, אדיבות וקבלת פנים חמה כשמגיעים אורחים מזדמנים. זאת, בלי להוריד מאיכות החיים של שאר בני הבית. בנוסף, מדובר בהשקעה משתלמת כי תוכלו להשתמש וליהנות ממנה לאורך זמן רב.

רוני רבינו, עיצוב פנים