טוען...

ריהוט בהתאמה אישית

האם אתם אוכלים בסלון, מול הטלוויזיה ? האם אתם אוהבים לבשל ? האם אתם מכורים לאופנה, ומעדכנים את המלתחה שלכם באופן תדיר ? התשובות לשאלות הללו משפיעות באופן ישיר על עיצוב הרהיטים שלכם.

אתם אנשים מיוחדים, עם צרכים ייחודיים, וכך צריך להיות גם הריהוט שלכם ! גדולתו של ריהוט בהתאמה אישית נעוץ בהתאמה המושלמת שלו לבית שלכם, למשפחה שלכם, לאורח החיים המיוחד שלכם !

קודם חושבים, אחר כך בונים

ריהוט בהתאמה אישית

ריהוט בהתאמה אישית, שאותו אנו מציעים בחברת ליאור שמר רהיטים מתוכנן ומעוצב במיוחד בשבילכם. בכדי לעשות את מלאכתנו נאמנה, אנו מתחילים את העיצוב מההיכרות אתכם. לא משנה באיזה חדר אנחנו נוגעים, חשוב לנו לזהות את הצרכים שלכם. כך למשל, אם אנחנו מתכננים מטבח ביחד, חשוב לנו להכיר את הרגלי האכילה שלכם, הרכב המשפחה והאם אתם מרבים לבשל. למה חשוב לנו לדעת את כל הפרטים הללו ? כי אם אתם בשלנים, המשמעות היא שאתם זקוקים להרבה כלי עבודה, שצריכים מקום אחסון רב ונוח וזמין לשליפה. גם אפייה מצריכה הרבה מקומות אחסון.

לעומת זאת, אם עיקר הארוחות מגיעות מבחוץ, אז אפשר לוותר על כמה ארונות לטובת אלמנטים עיצוביים יותר. אם יש במשפחה ילדים קטנים, אז אזור הארוחות המשפחתיות לא יכול להיות על הבר, כי הבר הגבוה אינו נוח לילדים. רק אחרי שאנחנו ממפים את הצרכים שלכם, אנחנו ניגשים למלאכת התכנון.

אף דירה אינה זהה לאחרת

על פי רוב, בחנויות הרהיטים הרבות בשוק מוצעת לנו גמישות מינימלית בלבד, מה שמשאיר חללים ריקים ולא מנוצלים בדירה. באותו האופן, חישוב לא נכון, עלול פשוט להוביל למצב שבו הרהיטים לא משתלבים בחדר. אנו מבצעים את כל המדידות של החדר ומייצרים עבורכם ריהוט בהתאמה אישית, כזה שיתיישב בחדר בצורה מדויקת, בלי להשאיר אף פינה מיותרת.

אנו מבצעים חיתוכי פלטות לפי המידות המיוחדות שלכם ולא עובדים עם מוצרים סטנדרטיים, ולכן, אם השידה צריכה להגיע באורך 132 ס"מ, אנו נייצר אותה באורך המידה בדיוק, מותאמת לפינה שלכם.

מעבר לזאת, ריהט בהתאמה אישית מיוצר באופן פרטני ולא סדרתי, ולכן יש לנו יכולת לשים לב לכל פרט ופרט, כך שהמוצר המוגמר ייראה מושלם.

ריהוט בהתאמה אישית

עיצוב שונה ואחר

האם קרה לכם שאתם נכנסים לדירות של אנשים, ומרגישים דה ז'ה וו? תחושה זו נובעת מכך שבכל מקום יש בדיוק את אותם הרהיטים, בשינויים מינוריים בלבד. אם אתם רוצים להדגיש את הייחוד של הבית שלכם, רהיטים בהזמנה אישית זה הפתרון בשבילכם.

אנו מייצרים רהיטים בכל עיצוב שתבחרו, תוך שימת דגש על עיצוב מקורי, אופנתי ורענן, ולא פחות חשוב, אנו מדגישים את הבטיחות. ריהוט איכותי הוא כזה שאינו נשבר ואינו מסכן אתכם ועומד בתקנים. אנו מגייסים את כל הידע העשיר שלנו כדי לייצר בשבילכם ריהוט איכותי ויפה, שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

באולם התצוגה בליאור שמר רהיטים יקבלו את פניכם, צוות מעצבי פנים מקצועיים בעלי וותק וניסיון רב בתחום הנגרות. הצוות רכש ידע מקצועי עשיר ומגוון במשך השנים הרבות שמאפשר להם יכולת פיתוח רהיט בהתאמה אישית בצורה מדויקת ונכונה.

רוני רבינו, מעצבת פנים